Busy do Niemiec z Wrocławia

Sprawdź dostępność przejazdu Wrocław - Niemcy

Wyślij do nas swoje zapytanie, a my oddzwonimy do Ciebie!

Tanie busy z adresu pod adres które wyjeżdżają codziennie z Wrocławia? W każdy poniedziałek, wtorek, środę itp? Tak. Braciaktrans to Twój przewoźnik który spełni Twoje oczekiwania!

Przewozy osób i paczek z Wrocławia do Niemiec

Jesteś zainteresowany przejazdem z Polski do Niemiec a konkretniej z Wrocławia? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Od 2009 roku specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie osób. Co to oznacza dla Ciebie? Poprzez nasze wieloletnie doświadczenie możesz mieć pewność, że Twoja podróż przebiegnie bezpiecznie. W przyjaznej atmosferze naszego zespołu kierowców który budowaliśmy od lat.

Celem firmy Braciaktrans jest szybko i bezpiecznie przetransportować Cię z punktu A do punktu B. W tym konkretnym przypadku Twoje zapytanie dotyczyło przewozów na trasie Wrocław – Niemcy. W pełni obsługujemy województwo dolnośląskie. Wyjeżdżamy codziennie z Wrocławia do Niemiec, a także z Niemiec do Wrocławia.

Potrzebujesz przewieźć paczkę na trasie Wrocław Niemcy?

Nie ma sprawy! Pomożemy Twojej paczce w ekspresowym tempie dotrzeć pod wskazany przez Ciebie adres. Skorzystaj z naszej usługi przewozu paczki do Niemiec.

przewoz paczek z niemiec do polski

Ile jadą busy z Wrocławia do Niemiec?

Czas podróży na trasie Wrocław Niemcy uzależniony jest od miejsca docelowego do którego będzie odbywać się podróż. Na wyjeździe z Polski nasza firma ma przesiadkę w Słubicach o godzinie 8:30. Po przesiadce nasz kierowca poinformuje Cię o przewidywanym czasie przyjazdu do celu na terenie Niemiec.

Trasa Wrocław Niemcy busem

Dzięki nam dotrzesz do wybranej destynacji za nasza zachodnią granicą w ekspresowym tempie. Zawsze bezpiecznie do celu – to nasze motto przewodnie. Naszymi busami dotrzesz pod wskazany adres w klimatyzowanych autach które zapewniają komfort na najwyższym poziomie. Dzięki temu możesz liczyć na profesjonalny przewóz do Niemiec.

Ile bagażu mogę zabrać jadąc busem z Wrocławia do Niemiec?

Aby zapewnić wszystkim naszym pasażerom możliwość zabrania swoich rzeczy informujemy państwa iż w cenie biletu przysługuje miejsce na 2 torby podróżne o wymiarach 50x50x30 cm i łącznej wadze do 30 kg oraz bagaż podręczny. Rozmiary bagażu podręcznego nie powinny utrudniać swobody podróży pozostałym pasażerom. Jeśli potrzebujesz zabrać ze sobą większą ilość bagażu zawsze możesz zapytać o taką możliwość naszego pracownika podczas składania rezerwacji. Do czego zachęcamy!

Braciaktrans to sprawdzony - komfortowy transport

    Pracownicy naszej Firmy to bardzo zgrany i doświadczony zespół, charakteryzujący się odpowiedzialnością, rzetelnością, niezawodnością, profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do Klienta.

   Atutem naszej Firmy jest to, że oferujemy korzystne usługi, gdyż dostosowane są one do indywidualnych oczekiwań każdego z Was. W naszej Firmie sprawą priorytetową jest bezpieczeństwo podróżnych. Dbamy zawsze o to, aby nasi Pasażerowie podróżowali komfortowo oraz w miłej atmosferze, a to za sprawą kierowców, którzy charakteryzują się wysoką kulturą osobistą.

   Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Nasz cel to zadowolony Klient gotowy ponownie skorzystać z naszych usług.

Dlaczego przewozy międzynarodowe z Braciaktrans?

  • Podróż tylko w gronie wyspecjalizowanych i doświadczonych kierowców którzy chętnie służą pomocą. Zdajemy sobie sprawę z tego, że Twoje zadowolenie to nasze pieniądze.
  • Dbamy o stan techniczny wszystkich naszych pojazdów.
  • Flota komfortowych pojazdów obsługujących cały teren dolnego śląska
  • Jesteśmy do państwa dyspozycji przez całą dobę pod numerem +48 68 415 20 25
Oceń tą stronę

Otrzymaliśmy Twoją, rezerwację!

Nasz dział obsługi klienta oddzwoni do Ciebie maksymalnie w ciągu 24H. Dziękujemy!

×