Przewozy paczek

Zajmujemy się przewozem osób i paczek busami na terenie Polski, Niemiec, Luksemburga, Holandii oraz Belgii.

transport paczek niemcy belgia holandia

Sprawdź możliwość przewozu paczki

Wyślij do nas swoje zapytanie, a my oddzwonimy do Ciebie!

Międzynarodowy przewóz osób i paczek

Od 14 lat zapewniamy naszym klientom terminowy i bezpieczny dojazd do celu. Realizujemy również dla nich międzynarodowy przewóz paczek. Dowozimy i odbieramy przesyłki z Belgii, Holandii, Niemiec, Luksemburga i Polski

Przewóz paczek z adresu pod adres

Nadaj swoją paczkę wygodnie spod drzwi Twojego domu, a my dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany przez Ciebie adres docelowy.

Przesyłka dostarczona na drugi dzień!

Zdajemy sobie sprawę, że dzisiaj liczy się czas. Czas jest cenny dla nas wszystkich, a my szanujemy Twój! Korzystając z naszej oferty przewozu paczek masz gwarancję, że dotrze ona pod wskazany adres już na drugi dzień.

 

Transport przesyłek Niemcy Belgia Holandia

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam być liderem w swoim zawodzie. Każdego klienta traktujemy indywidualnie – bo jesteś dla nas ważny! Dlatego możemy gwarantować Tobie, że Twoje zlecenia będą realizowane w ekspresowym tempie.

 

Międzynarodowy transport paczek cennik

Ceny za przewóz paczki uzależnione są od regionu do którego przesyłka ma zostać dostarczona. W naszej ofercie ceny zaczynają się od 250zł. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania dlatego zachęcamy do kontaktu z nami!

Rezerwację na przewóz paczki

 

 można dokonać kontaktując się z pracownikami infolinii naszej firmy lub napisz do nas. Infolinia Braciaktrans jest do Państwa dyspozycji w godzinach od 9:00 do 20:00, 7 dni w tygodniu.

Numery naszej infolinii :

+48 68 415 20 25

+48 539 980 325

 

4.4/5 - (7 głosów)

Otrzymaliśmy Twoją, rezerwację!

Nasz dział obsługi klienta oddzwoni do Ciebie maksymalnie w ciągu 24H. Dziękujemy!

×