O nas

Mamy przyjemność zaoferować Państwu usługi z zakresu przewozu osób busami. Jesteśmy już z Wami 14 lat. Specjalizujemy się przede wszystkim w przewozach osobowych do Niemiec, Holandii, Belgii, Luksemburga oraz na terenie Polski. Obsługujemy takie województwa jak:

 

  • lubuskie
  • zachodniopomorskie
  • dolnośląskie
  • łódzkie
  • wielkopolskie
  • opolskie
  • kujawsko-pomorskie

Pracownicy naszej Firmy to bardzo zgrany i doświadczony zespół, charakteryzujący się odpowiedzialnością, rzetelnością, wysoka kultura osobista, oraz indywidualnym podejściem do Klienta a dlaczego? Bo jesteś dla nas Ważny

   Atutem naszej Firmy jest to, że oferujemy korzystne usługi, gdyż dostosowane są one do indywidualnych oczekiwań każdego z Was. W naszej Firmie sprawą priorytetową jest  komfort  i punktualność podróżnych.

Dbamy zawsze o to, aby nasi Pasażerowie podróżowali komfortowo oraz w miłej atmosferze, a to za sprawą naszych pracowników na stanowisku  kierowcy, którzy charakteryzują się wysoką kulturą osobistą. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Nasz cel to zadowolony Klient gotowy ponownie skorzystać z naszych usług. 

Dlaczego my?

Wieloletnie doświadczenie

Jesteśmy na rynku od 14 lat. Nasza kadra pracownicza jest z nami od początku założenia firmy, zapewnia ona Wam poczucie bezpieczeństwa, zaufania i stabilności.

Komfortowe samochody

Bezpieczeństwo Twoje oraz naszych kierowców jest naszym priorytetem. Dlatego systematycznie wymieniamy naszą flotę na coraz bardziej nowoczesne i komfortowę auta.

Zawsze na czas

Szanujemy czas naszych klientów w związku z tym naszym atutem jest punktualność. Możesz na nas liczyć!


Lider na rynku


Jesteśmy liderem na polskim rynku. Opinie naszych klientów mówią wszystko.5/5 - (4 głosów)

Otrzymaliśmy Twoją, rezerwację!

Nasz dział obsługi klienta oddzwoni do Ciebie maksymalnie w ciągu 24H. Dziękujemy!

×