Przewóz osób lubuskie busem do Niemiec, Holandii, Belgii, Luksemburga

DATA

Mieszkasz w województwie lubuskim i w najbliższym czasie rozważasz wyjazd do Niemiec, Belgii lub Holandii? Przewozy osobowe z adresu pod adres to najlepszy wybór jeśli liczy się dla Ciebie komfort, czas przejazdu i niskie ceny.

Przeczytasz tutaj o

Województwo lubuskie i jego lokalizacja

Ziemia lubuska jest terminem często używanym na określenie województwa lubuskiego, znajdującego się na zachodzie Polski w bezpośrednim sąsiedztwie z Niemcami. Jeśli chodzi o transport busem jest to bardzo duży atut, ponieważ skraca to o wiele całkowity czas podróży.

Jeśli również pochodzisz z tych okolic jadąc z firmą Braciaktrans możesz być pewien, że kierowca jest wypoczęty i wyspany. Niektóre firmy ogłaszające się w sieci pod hasłem busy do Niemiec z lubuskiego często startują z drugiego końca Polski a pasażerów z tych okolic zabierają już na koniec przed opuszczeniem kraju.

Nikt z nas przecież nie chce czuć się jak przesyłka. Każdy przecież liczy na profesjonalny i komfortowy przewóz nie martwiąc się gdzieś po drodze o swoje życie. Pamiętaj, by dbać o swoje bezpieczeństwo i wybierać tylko profesjonalne usługi u firm wieloletnim doświadczeniem.

Przewozy osób lubuskie do Belgii

Belgia jako kraj członkowski Unii Europejskiej zdecydowanie przykuwa uwagę migrantów zarobkowych. Minimalne wynagrodzenie w Belgii na dzień dzisiejszy wynosi aż 1626 euro brutto. Co sprawia iż jest wiodącym krajem Unii Europejskiej jeśli chodzi o minimalne zarobki.

Co za tym idzie dla wielu naszych rodaków jest to kusząca propozycja. Świadczyć może o tym fakt iż w Belgii mieszka już ponad 90 tysięcy Polaków którzy zdecydowali zostać tam na stałe.

Wielu mieszkańców mniejszych miejscowości oraz miast województwa lubuskiego takich jak Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Krosno Odrzańskie, Żagań, Żary decyduję się na wyjazd w celach zarobkowych do Belgii. Przewóz osób busem z województwa lubskiego oferuje wiele firm transportowych.

Międzynarodowe przewozy pasażerskie

Polska ★ Niemcy ★ Belgia ★ Holandia

Wyjazdy do DE, NL, BE: ndz, wt, śr, czw, pt

Wyjazdy do PL: pn, śr, czw, pt, sb

Wyjazdy z NL, BE również w piątek wieczorem

*Dowóz klienta pod wskazany adres

*Przewóz paczek

Przewozy do Niemiec lubuskie. Ile jadą busy do Niemiec?

W związku z tym iż lubuskie leży w strefie przygranicznej mamy ten komfort, że przewóz osób do Niemiec trwa o wiele krócej niż z innych regionów Polski.

Przewozy z lubuskiego i ich czas określa również oczywiście to w jaki konkretnie region Niemiec się udajesz. Dlatego przy składaniu zamówienia należy się skontaktować i dokładnie podać wskazany adres docelowy.

Wtedy firma przewozowa może zabrać Cię spod wskazanego adresu i jest wstanie działać by móc organizować usługi transportowe.

Przewóz osób z lubuskiego do Niemiec trwa:

  • Bus Zielona Góra – Berlin 3h
  • Bus Gorzów Wielkopolski – Monachium 12h
  • Bus Nowa Sól – Hanower 7h
  • Bus Krosno Odrzańskie – Bawaria 11h
  • Bus Zielona Góra – Frankfurt Nad Menem 10h

Na co zwracać uwagę szukając firmy przewozowej osób busem z lubuskiego?

Przede wszystkim zadbaj o swoje bezpieczeństwo. Komfort jazdy też jest ważny, oczywiście, ale najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo! Kierowcy z wybranej przez Ciebie firmy powinny reprezentować swoją postawą wysoką kulturę osobistą.

Przecież podczaj podróży międzynarodowej spędzisz z nim kilka godzin. Podróż zawsze szybciej i przyjemnie płynie w dobrym, kulturalnym towarzystwie.

Przeglądając oferty na przewóz osób na terenie województwa lubuskiego czy każdego innego regionu kraju

Przewóz osób bus lubuskie transportowy lider i jego usługa

Nasza firma każdego pasażera traktuje z szacunkiem. Zdajemy sobie sprawę, że gdyby nie Ty nie było by nas.

Dzięki dbałości o naszych klientów indywidualnych oraz naszych partnerów biznesowych przez 13 lat naszego istnienia udało nam się zbudować pozycje lidera na rynku w województwie lubuskim.

Jeśli wybierasz się za granicę z pewnością będziesz szukał firmy oferującej transport międzynarodowy busem. Zachęcam Cię, abyś poświęcił chwilę by sprawdzić naszą ofertę z zakresu przewozu osób busem. Lubuskie przewozy Braciaktrans oferują usługę z zakresu transportu paczek oraz transportu osób.

Prawdopodobnie będziesz mieć więcej pytań. Pamiętaj! Zawsze możesz zadzwonić na nasz krajowy numer, a my chętnie udzielimy Ci na nie odpowiedzi. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  • Nasza w swojej ofercie ma również wynajem busów

Jako firma świadcząca usługi przewozowe naszych klientów staramy się obsługiwać zawsze na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni, że możemy realizować usługi dla takich osób jak Ty. Dlatego – zapraszamy do kontaktu!

Otrzymaliśmy Twoją, rezerwację!

Nasz dział obsługi klienta oddzwoni do Ciebie maksymalnie w ciągu 24H. Dziękujemy!

×