Oferta dla agencji pracy – międzynarodowy transport osób

przewozy busem do niemiec holandii dla agencji pracy

Nawiąż z nami współpracę

Osobą kontaktową dla naszych klientów biznesowych jest Pan

Mariusz Misiaczek

tel: 539 – 980 – 290

Firma BRACIAKTRANS istnieje na rynku od Od 2009. Od tego czasu udało nam się zorganizować dziesiątki tysięcy bezpiecznych przejazdów zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych takich jak agencje pośrednictwa pracy.

Transport pracowników na terenie Unii Europejskiej to odpowiedzialny sektor transportu osobowego. Z tego względu wykonywane przez nas usługi transportowe realizowane są przez nasz doświadczony personel który budowaliśmy przez lata.

Korzyści dla agencji pracy korzystających z naszych usług

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów biznesowych wprowadziliśmy specjalne oferty dla współpracujących z nami firm. Atrakcyjne ceny, elastyczność związana z terminem wyjazdu to jedne z korzyści płynących z naszej oferty dla agencji pracy.

Transport do Niemiec, Belgii, Holandii, Luksemburga

Nasze stałe trasy na których kursujemy to

 

Realizujemy również indywidualne transfery osób na terenie Unii Europejskiej.

Jeździmy z adresu pod adres

Nasze pojazdy odbierają pasażerów z miejsca zamieszkania i dowożą pod wskazany adres takie jak miejsca zamieszkania wysłanych przez Państwa pracowników czy bezpośrednio do zakładów pracy.

BRACIAKTRANS - profesjonalizm na każdej płaszczyźnie

  Pracownicy naszej Firmy to bardzo zgrany i doświadczony zespół, charakteryzujący się odpowiedzialnością, rzetelnością, niezawodnością, profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do Klienta.

  Atutem naszej Firmy jest to, że oferujemy korzystne usługi, gdyż dostosowane są one do indywidualnych oczekiwań każdego z Was. W naszej Firmie sprawą priorytetową jest bezpieczeństwo podróżnych. Dbamy zawsze o to, aby nasi Pasażerowie podróżowali komfortowo oraz w miłej atmosferze, a to za sprawą kierowców, którzy charakteryzują się wysoką kulturą osobistą.

  Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Nasz cel to zadowolony Klient gotowy ponownie skorzystać z naszych usług.

Flota naszych aut jest systematycznie serwisowana.

A my bezustannie staramy się podnosić standard wykonywanych przez nas usług.

Oceń tą stronę