Busy do Niemiec zachodniopomorskie. Przewozy z adresu pod adres – oferta

DATA

Szukasz bezpiecznego transportu który przewiezie Cię we wskazane miejsce w Niemczech? Który w swojej ofercie ma elastyczne godziny wyjazdu i pracuje w systemie door-to-door? Transport osób nie jest po prostu biznesem. To przede wszystkim ogromna odpowiedzialność i budowanie zaufania z klientem. Dlatego dziś chciałem z Tobą porozmawiać jak wybrać właściwie spośród firm oferujących usługi transportowe.

Przeczytasz tutaj o

Przewozy do Niemiec zachodniopomorskie

Województwo zachodniopomorskie położone jest w północno-zachodniej części Polski, tuż przy samym wybrzeżu morza bałtyckiego. Dlatego też w sezonie letnim jest często wybieranym kierunek przez turystów. Chociaż już nie jest to tak na wielką skalę jak jeszcze kilka lat temu – na co wskazują statystyki.

Dobrze pokazującym kontrast jest porównanie ostatnich lat do 2008 roku gdzie z obiektów znajdujących się na terenie województwa zachodniopomorskiego skorzystało, aż 1,74 mln turystów! Z czego aż 21,8% stanowili turyści zagraniczni.

Międzynarodowe przewozy pasażerskie

Polska ★ Niemcy ★ Belgia ★ Holandia

Wyjazdy do DE, NL, BE: ndz, wt, śr, czw, pt

Wyjazdy do PL: pn, śr, czw, pt, sb

Wyjazdy z NL, BE również w piątek wieczorem

*Dowóz klienta pod wskazany adres

*Przewóz paczek

Mieszkańcy takich miast jak

 • Szczecin
 • Kołobrzeg
 • Świnoujście
 • Międzyzdroje
 • Mielno
 • Koszalin
 • Darłowo
 • Stargard
 • Rewal
 • Ustronie Morskie

Do dzisiaj wspominają ten okres jako owocny pod względem ich przychodów z turystyki. W tamtym czasie trudno było organizować w zachodniopomorskim nocleg. W związku z tym mieszkańcy pobliskich województw takich jak wielkopolskie, lubuskie czy pomorskie pakowali swój bagaż i jak to się mówi 'brali co się dało’, czyli dokonywali rezerwacji nie koniecznie w miejscach które planowali, lecz tam gdzie pozwalał rynek.

Dzisiaj wraz z rozwojem technologii i łatwością przekraczania granic Polacy chętniej wybierają kierunki zagraniczne. Przez co turystyka na pomorzu nie przynosi już dochodów na zadowalającym poziomie dla jego mieszkańców.

Wyjazdy za granicę z zachodniopomorskiego w 2022

W ostatnich latach mieszkańcy pomorza czyli takich miast jak Szczecin, Kołobrzeg, Świnoujście, Stargard Szczeciński, Barlinek, Choszczno, Myślibórz, Pyrzyce coraz częściej decydują się na wyjazd busem do Niemiec z zachodniopomorskiego

Wraz z wzrostem zainteresowania na usługi transportowe na trasach międzynarodowych na rynku jak grzyby po deszczu wyrosły firmy oferujące przejazdy z Polski do Niemiec pod wskazany adres.

Jeszcze nigdy podróżowanie nie było tak proste jak dzisiaj. Wyjazd busem do Niemiec wciąż jest wybierany częściej niż np. samolot. Wynika to z faktu iż tanie busy mimo wszystko oferują komfortową podróż, a luk bagażowy zmięci o wiele więcej niż bagaż podręczny.

Dzięki czemu wiemy, że spokojnie zabierzemy ze sobą wszystko co będzie nam potrzebne za granicą. Twój komfort i bezpieczeństwo przecież są dla Ciebie ważne! prawda?

Jak długo jedzie się do Niemiec z zachodniopomorskiego?

Busy do Niemiec z zachodniopomorskiego mają przede wszystkim mniejszą trasę do przejechania niż z lubelskiego, podlaskiego czy podkarpacia. Dlatego mogą pozwolić sobie spokojnie obsługiwać całe Niemcy.

Busy zachodniopomorskie:

Przykładowe czasy dojazdu do Niemiec z niektórych miejscowości województwa zachodniopomorskiego. Kiedy decydujesz się na usługę busy Niemcy zachodniopomorskie pamiętaj o tym, że przewoźnik po drodze zabiera jeszcze innych pasażerów.

Dlatego mniej to na uwadze kiedy będziesz chciał skorzystać z naszej oferty. Szacując swój czas podróży nigdy nie licz bezpośredniego czasu z Twojego miasta do Niemiec.

 • Bus Myślibórz Niemcy – 2h
 • Bus Pyrzyce Niemcy – 2:30h
 • Bus Barlinek Niemcy 3:30h
 • Bus Stargard Niemcy 4h
 • Bus Szczecin Niemcy 4h
 • Bus Koszalin Niemcy 5h
 • Bus Wałcz Niemcy 5h

Dlaczego miałbyś skorzystać z naszych usług?

Jeśli chcesz dostać usługę od firmy która od wielu lat jest w branży – to właśnie dlatego powinieneś wybrać BRACIAKTRANS . Nasze doświadczenie w pracy z klientem przekłada się na rezultaty i poprzeczkę którą ciągle staramy się sobie podnosić.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że jesteśmy tutaj dzięki Tobie, czyli naszemu klientowi. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby Twój wyjazd busem do Niemiec odbył się w komfortowych warunkach i miłej atmosferze.

Z nami jako pasażer możesz liczyć na komfort i bezpieczeństwo 

Większą część naszej floty tworzą pojazdy marki renault traffic, które wymieniamy na nowe co dwa lata. Przez co przejazdy na trasie stają się o wiele bardziej komfortowe.

Nasze pojazdy są systematycznie serwisowane przez co jesteśmy pewni, że mogą bezpiecznie kursować. Takie podstawowe rzeczy jak klimatyzacja nie powinny się psuć. Dokładamy do tego wszelkich starań.

Lecz wydaje mi się, że największym atutem naszej firmy jest to że rozmawiamy z naszymi klientami, słuchamy ich i wciągamy wnioski.

Jak zarezerwować przejazd busem do Niemiec z województwa zachodniopomorskiego?

Możesz skontaktować się z nami wypełniając formularz kontaktowy na stronie KONTAKT

Możesz również zarezerwować przejazd telefonicznie

Firma przewozowa od drzwi do drzwi - przewozy osób do Niemiec

Obsługujemy całe województwo zachodniopomorskie – oraz całe Niemcy.

Z nami dojedziesz wszędzie niezależnie od kierunku.

Czy jest to Stuttgart, Dortmund, Fulda, Flensburg, Koblencja, Kilonia.

 

Jesteśmy wszędzie – door to door

Otrzymaliśmy Twoją, rezerwację!

Nasz dział obsługi klienta oddzwoni do Ciebie maksymalnie w ciągu 24H. Dziękujemy!

×